Interaktivní program – Za tajemstvím Vontů

Muzeum Podbezdězí
Interaktivní program – Za tajemstvím Vontů

Stínadla, Ježek v kleci, záhadný Široko, statečné Rychlé šípy, nebo zrádné Bratrstvo kočičí pracky… Že jste o nich nikdy neslyšeli? – Nevadí, teď máte možnost! Poutavé knížky spisovatele Jaroslava Foglara ožívají na zámku ve Bělé pod Bezdězem v podobě dobrodružné hry, při které se nejen dozvíte spoustu zajímavých informací, ale podíváte se dokonce do temných uliček legendární čtvrti Stínadla, a kdo ví – možná tam najdete i poklad… Jaký? Nechte se překvapit! Ale pozor – Vontové jsou zákeřní!

Programy je nutné předem objednat, a to s předstihem minimálně 3 pracovní dny. Bližší informace a objednávky na tel. č. 731 805 083 (MgA. Barbora Stehlíková) nebo e-mailu: barbora.stehlikova@muzeummb.cz

Termíny: od 21.7. 2020 do 30.9. 2020, úterý od 14 hodin a ve středu od 10 hodin. Upozorňujeme, že v termínu od 10.8. do 21.8. nebude možné program objednávat z důvodu čerpání dovolené.