Jaro na křídlech jazzu – Chuck Wansley Quartet

Letecké muzeum Metoděje Vlacha
Jaro na křídlech jazzu – Chuck Wansley Quartet

Letecké muzeum Metoděje Vlacha Vás zve na další koncert z cyklu Jaro na křídlech jazzu. 9. března je pro Vás připraven koncert Chucka Wansleyho a jeho kvartetu.

Zpěvák, bubeník a tanečník Chuck Wansley je rodákem z Queensu v New york City. Pochází z muzikantské rodiny, a své vášni pro hudbu se začal profesionálně věnovat velmi záhy. Jako muzikant zcestoval celý svět a hrál a zpíval s mnoha světovými kapelami včetně předskakování takovým legendám jako Earth, Wind & Fire. Po více jak 20-ti leté kariéře v L.A. se přesunul do Prahy, kterou si spolu se zdejší jazzovou scénou s jeho manželkou zamilovali. Chuck vystupuje po Evropě pravidelně se svým jazz kvartetem, jako lead singer zpívá se symfonickými orchestry a evropskými a americkými bigbandy a vede svou R&B kapelu stejně lehce, jako předvádí číslo a la legendární Cab Calloway nebo Justin Timberlake s Original Vintage Orchestra. 

Tento koncert, na který bude v prodeji větší množství vstupenek, nebude probíhat v letecké kantýně, ale přímo v hlavní hale leteckého muzea, kde bude řadové uspořádání bez stolků. Začátek koncertu v 19. 30.