Kurz: Jak si zlepšit paměť – I.

Muzeum Podbezdězí
Kurz: Jak si zlepšit paměť – I.

Přemýšlíte při čekání na autobus o tom, zda jste doma zamkli, vypnuli žehličku, nenechali rozsvíceno? Opakovaně hledáte brýle, klíče či knihu, protože si nepamatujete, kam jste je odložili? Tápete v obchodě, co máte nakoupit, protože jste si doma zapomněli nákupní seznam? Nepamatujete si vlastní telefonní číslo? Ztrácíte se ve jménech svých blízkých?

Kurz Bc. Gabriely Řepové, certifikované trenérky paměti III. stupně, Vám ve čtyřech lekcích představí vše důležité, co trénink paměti zahrnuje. Lektorka se dlouhodobě věnuje kurzům trénování paměti, které se zaměřují zejména na to, aby si lidé pomocí jednoduchých paměťových technik poradili s každodenními problémy. První část kurzu je zaměřená na tváře a jména a začíná 16. ledna v prostorách Muzea Podbezdězí v 17 hodin. Vstupné 30,-Kč.