Kouzlíme s krabičkou od zápalek

Mladoboleslavský hrad
Kouzlíme s krabičkou od zápalek

K nově otevřené výstavě Československé zápalkové nálepky nabízíme od 5. 3. do 3. 5. 2020 tvořivou dílničku pro děti mateřských škol a 1. stupně základních škol. Dospělí jistě zavzpomínají na ideálně tvarované krabičky od zápalek, se kterými šlo vymýšlet všelijakou činnost. V muzejní herně proto dětem ukážeme jak proměnit obyčejnou krabičku v kočárek pro panenku či to nejlepší závodní autíčko, které kdy měly. A aby nám to šlo pěkně od ruky, inspirujeme se slavným Krtečkem z animovaného filmu Krteček a zápalky!
Cena programu 30 Kč na 1 žáka (v ceně shlédnutí filmu Krtek a zápalky, tvořivá dílnička a návštěva výstavy Československé zápalkové nálepky). Délka programu: cca 1 hodina.

Objednávky na e-mailu radka.krasna@muzeummb.cz či na telefonním čísle 326 325 616.