Muzeum Mladoboleslavska

Podzim na křídlech jazzu – Pražská dixielandová společnost

Letecké muzeum Metoděje Vlacha
Podzim na křídlech jazzu – Pražská dixielandová společnost

Je tu opět abonentní cyklus Podzim na křídlech jazzu, který vás povznese do nevídaných hudebních výšin v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha. Připravili jsme pro vás kapely, které přinesou čerstvou krev či ryze pánskou sestavu, také ty, které nezapomínají na krásné české texty a které bude především pokaždé radost poslouchat.

Zakoupené abonmá Na křídlech jazzu platí! Zvýhodněné abonentky v ceně 700,- Kč na celé pásmo a stejně tak jednotlivé lístky na koncerty v ceně 150,- Kč  máme ještě k dispozici. Zavolejte nebo se stavte přímo na recepci LMMV každý den od 9 do 17 hod na tel. 326 211 080.

Na koho se vždy v pondělky od 19.30 hod můžete v mladoboleslavské letecké kantýně těšit?

27.9. 2021 – Pražská Dixielandová Společnost
Pokud se ptáte, kde jsou mladí muzikanti a talenty českého jazzu, odpovědí je kapela Prague Dixieland Society. Tahle našláplá banda byla založena trumpetistou Jakubem Ševčíkem, mezi jejich členy patří nová generace Masáčkových, sourozenci Eliška a Martin, stejně tak sestry Lamošovy. Přes svůj věk jsou členové PDS milovníky dixielandu a starého pojetí jazzu, můžete se proto těšit na neotřelé pojetí skladeb vám dobře známých.