Výtvarná soutěž: Mladoboleslavský hrad v zimě

Mladoboleslavský hrad
Výtvarná soutěž: Mladoboleslavský hrad v zimě

Muzeu Mladoboleslavska vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti od 0 do 16 let. Zúčastnit se mohou jednotlivci i celé školní třídy či zájmové kroužky. Rádi malujete, kreslíte, vystřihujete či lepíte? Jak si představujte mladoboleslavský hrad v zimě? Vytvořte jej, namalujte, nakreslete, nalepte či jinak vytvořte a doručte svá díla v maximální velikosti cca A3 do pokladny Muzea Mladoboleslavska na mladoboleslavském hradě nejpozději do 30. listopadu 2019 a zapojte se tak do výtvarné soutěže o hodnotné a zábavné ceny. Vaše práci vystavíme v expozicích muzea a až do 14. prosince bude probíhat veřejné hlasování, z kterého vzejdou vítězové. Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen se uskuteční 14. prosince 2019 v 15:00 hodin v rámci zábavného programu Vánoce na hradě.