Hledáme kolegu/kolegyni

Muzeum Podbezdězí
Hledáme kolegu/kolegyni

Hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici Kurátor sbírek Muzea Podbezdězí. Výkon práce: Muzeum Podbezdězí, pobočka Muzea Mladoboleslavska; Bělá pod Bezdězem.

Pracovní úvazek: částečný pracovní úvazek HPP (20 hodin týdně), vhodný zejména pro aktivní zájemce o regionální historii, absolventy, studenty, důchodce, rodiče na mateřské či rodičovské dovolené.

Platové zařazení  podle platného tabulkového tarifu dle dosaženého vzdělání a praxe. Nástup možný od 1. 1. 2020.

Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, případně vyšší odborné, výhodou ukončené či neukončené vysokoškolské humanitního směru. Uživatelská znalost práce na PC včetně minimálně 1 grafického programu, uživatelská znalost sociálních sítí, schopnost samostatné systematické práce, schopnost samostatné veřejné prezentace, pokročilá orientace v oblasti společenských či historických věd, ochota učit se novým věcem, schopnost týmové práce.

Výhodou: aktivní řidič, zkušenosti s tvorbou expozic a výstav, doložitelný aktivní zájem o kulturně-společenskou tradici regionu Podbezdězí, publikační a přednášková činnost.

Popis pracovní náplně: správa a adjustace vybrané části sbírkového fondu Muzea Podbezdězí (evidence v systému BACH), příprava a realizace výstav a expozic na pracovištích Muzea Mladoboleslavska s důrazem na Muzeum Podbezdězí, příprava a realizace doprovodného programu Muzea Mladoboleslavska s důrazem na Muzeum Podbezdězí, spolupráce na PR a propagaci jednotlivých aktivit Muzea Podbezdězí.

Benefity: stravenky, flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice, 5 týdnů dovolené.

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis (max. 1 normostrana textu) zasílat na e-mail katerina.jenickova@muzeummb.cz do 31. 11. 2019. Vhodní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru v průběhu prosince 2019, kdy doloží doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání, případně doklad o neukončeném vysokoškolském vzdělání, výpis z trestního rejstříku mladší než 3 měsíce, přehled předchozí praxe.