Muzejní noc v leteckém muzeu

Letecké muzeum Metoděje Vlacha
Muzejní noc v leteckém muzeu

Na muzejní noc 17. května je připraven i program v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha. Od 16 hodin bude možné si zakoupit vyhlídkové lety, přičemž letadla budou přistavena přímo u budovy muzea. Od 18 hodin budou z muzea postupně vyjíždět originální historické letouny i dobové repliky. V 19 hodin začnou letecké ukázky s doprovodným komentářem. Mladoboleslavský Aeroklub, který je partnerem akce, předvede letové ukázky větroňů, motorových letadel i tandemové seskoky. Po skončení letových ukázek uvidíte ukládání letadel do muzea i jejich zvedání do prostoru. Od 20.30 hod. budete moci navštívit koncert v letecké kantýně. Až do 24 hodin budete mít rovněž možnost vystoupat na galerii a zdarma si prohlédnout všechny muzejní exponáty.