Muzeum Mladoboleslavska

Open Air představení – Kráska na scéně

Muzeum Benátecka
Open Air představení – Kráska na scéně

Muzeum Mladoboleslavska Vás srdečně zve na Open Air představení Městského divadla Mladá Boleslav oceněné cenou Thalie 2017 na nádvoří zámku v Benátkách nad Jizerou. Představení se uskuteční za aktuálně platných vládních opatření proti šíření Covid19 v sobotu 19. června 2021 od 20.30 hodin.

Zavítejte do Londýna rok 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Co když žije skutečný život jen na prknech s vůní divadelních šminek a v reálném životě je jen bezradným pozorovatelem? To vše ve světě, který se stal navíc nelítostným a bez náznaku soucitu či pochopení. „Jako žena mohu být i tím, čím nemohu být jako muž“. Režie se ujal Petr Mikeska, hlavní role Daniel Bambas.

Vstupné je 250,- Kč. V předprodeji můžete vstupenku zakoupit na těchto místech: Letecké muzeum, Regnerova 114, Mladá Boleslav (po – ne, 9 – 17 hodin), Muzeum Mladoboleslavska, Staroměstské náměstí 1, Mladá Boleslav (út – ne, 9 – 17 hod) a Muzeum Benátecka, Zámek 49, Benátky n. J. (út – ne, 9 – 17 hod)

Rezervace vstupenek na tel.: 326 316 682 nebo na adrese monika.kolarova@muzeummb.cz

Přejeme Vám neopakovatelný divadelní zážitek v atmosféře zámeckého prostředí a těšíme se na shledání.

#stredoceskekulturnileto