Výtvarná soutěž: Mamuti a dávnověk

Mladoboleslavský hrad
Výtvarná soutěž: Mamuti a dávnověk

V návaznosti na právě probíhající výstavu – Eduard Štorch v našem kraji -vyhlašuje Muzeum Mladoboleslavska výtvarnou soutěž dětských prací na téma Mamuti a dávnověk.

Soutěže se mohou zúčastnit děti ve věku od 4 do 16 let – jednotlivci i děti ze škol a výtvarných kroužků (handicapovaní účastníci bez věkového omezení). Do soutěže je možné přihlásit kresbu, malbu, grafiku, výtvarný objekt (keramika, dřevo, kov, papír) nebo film, příp. animaci o maximální délce 3 minuty. Maximální formát plošné práce je 70×50 cm, maximální formát prostorové práce 100x70x40 cm, váha max. 10 kg. Práce, u kterých může dojít ke stírání barev, musí být zafixovány. Pro označení soutěžních prací si stáhněte štítek.

Uzávěrka soutěže je do konce května. Hotové práce můžete odevzdávat v Muzeu Mladoboleslavska, elektronické výtvory zasílejte na e-mail: info@muzeummb.cz